Książki


DOSTĘPNE

od sierpnia 2019

Pokrzywdzona – to seria powieści obyczajowych z wątkiem kryminalnym. Ukazująca jak życie, niespodziewanie wplątuje bohaterów w zadziwiające i niejednoznaczne sytuacje budzące sprzeczne uczucia oraz namiętności. Nic w życiu nie jest do końca takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka wydaje. Dodatkowo autorka pokazuje absurdy systemu sprawiedliwości.

Niezapomniane chwile – pierwsza część serii Pokrzywdzona.

Emi – kobieta z poukładanym życiem, ale po przejściach związanych z nieudanym małżeństwem. Ma syna, własne mieszkanie i  dobrą pracę. Zwyczajna osoba, jak wielu wśród nas. W dojrzałym wieku chce jeszcze doznać w życiu prawdziwej miłości. Choć poznanie kogoś odpowiedniego nie wydaje się w obecnym świecie proste, spotyka wreszcie mężczyznę, również po przejściach, i zakochują się w sobie. Ona myśli, że to może wreszcie ten właściwy, choć targają nią ciągłe wątpliwości. Po swoich doświadczeniach życiowych jest nieufna. Okazuje się, że nowa miłość niesie ze sobą brzemię wydarzeń, których się zupełnie nie spodziewała. Życie wplątuje ją w zadziwiające i niejednoznaczne sytuacje, budzące sprzeczne uczucia. Nic nie wydaje się do końca takie, jak wyglądało na pierwszy rzut oka. Zacierają się różnice pomiędzy tym, co dobre, a co złe, co właściwe, a co nie. Czy zwycięży miłość? Czy dobro zwycięży zło? Czy Emi spotka prawdziwą miłość? Czy taka w ogóle istnieje? Czy dowie się wreszcie, kim jest wybranek? Jedno jest pewne: Emi się nie podda.

od kwietnia 2019

W szponach miłości

Wiersze

W szponach miłości — wiersze o miłości napisane w latach 1990—1995. Mówią o ciemnych obliczach miłości i jej trudnych chwilach: niepokoju związanym z poznaniem miłości, przeżyciach z powodu braku oczekiwanej wzajemności, odrzuceniu miłości, zazdrości, rozstaniu, tęsknocie, próbie życia bez miłości, samotności, powrocie miłości, miłosnych problemach, odkochaniu i na końcu świadomym rozstaniu.

Człowiek z peronu– druga część powieści  Pokrzywdzona.

Już powstaje!

Planowane na pierwszy kwartał 2021

PLANOWANE

Dla każdego coś miłego…

Pozycja dla dzieci – Bajka o Piotrusiu.

Człowiek z peronu – druga część serii Pokrzywdzona.

Upadek Faraona trzecia część serii Pokrzywdzona.